SURİYE NAKLİYE

SURİYE NAKLİYE

SURİYE NAKLİYE

Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz suriye nakliye  grubu, taşımacılık konusunda yükünüzü hafifleterek, nakliye işlerinizi sorunsuz bir şekilde hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

Suriye nakliye gelişmekte olan kadrosuyla birçok nakliyatalanında hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin başında sık kullanmış olduğumuz parsiyel taşımacılık gelmektedir. Parsiyel taşımacılığın kullanım alanlarına ve işlevine değinecek olursak, parsiyel taşımacılık havayolu, denizyolu ve karayolu üzerinde tercih edilmektedir.

İşlevi ise kelime anlamı ile doğru orantılıdır. Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Esas olarak da parça nakliyat hizmeti verir.  Ağır nakliyat, komple, proje ve parsiyel olmak üzere hizmetler verilmektedir. Aynı güzergah üzerinde bulunan birbirinden bağımsız ürün ve müşterilerin aynı taşıma aracı ile müşterilere ulaştırılan bir nakliyat yöntemidir. Parsiyel yük taşımacılığının taraflara olan faydaları ise başta ekonomik olarak yansısada, akabinde nakliyat çalışanlarının da zaman açısından aynı güzergah üzerinde bulunan müşterilerin ürünlerini tek seferde ulaştırıldığı için o bölgedeki nakliyat işlerini tek seferde rahatlatmaktadır. Beraberinde taşıma maliyetini de daha makul bir miktara indirmektedir.

<

DİĞER BÖLGELER

+21 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.